شنبه 1401/09/12 - 13:50
طاهری
استان هرمزگان
در هرمزگان؛

همایش بزرگ طلایه داران اقتصاد مقاومتی در هرمزگان آغاز شد

به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج، همایش بزرگ طلایه داران اقتصاد مقاومتی با هدف رفع موانع تولید و تجلیل از طلایه داران اقتصاد مقاومتی بسیج توسط بسیج سازندگی هرمزگان آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان: مسئول بسیج سازندگی هرمزگان برپایی نمایشگاه طلایه داران اقتصاد مقاومتی را از فعالیتهای گروه های جهادی عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه عرصه های اقتصاد مقاومتی و صنایع دستی که از طریق بسیج سازندگی و صندوق های قرض الحسنه حمایت شده به نمایش گذاشته شده است.


دکتر باوقار بیان کرد: عرضه و فروش محصولات و تولیدات اقتصاد مقاومتی، قطب‌های صنایع تبدیلی و صندوق‌های قرض‌الحسنه  اشتغالزا و مردم یار از مهمترین برنامه‌های نمایشگاه طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی است.


وی افزود : یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی هرمزگان حمایت از محرومین و قشر ضعیف جامعه و ایجاد اشتغال پایدار است.


مسئول بسیج سازندگی هرمزگان تأکید کرد: بسیج سازندگی استان هرمزگان با ایجاد و راه اندازی بیش از  600  صندوق قرض‌الحسنه  اشتغالزا توانسته است اشتغالهای خانگی موفقی ایجاد کند و در این همایش الگوهای موفق در این عرصه معرفی و از این عزیزان تجلیل به عمل می آید.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.