۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۷
در خجسته روز میلاد بانوی کربلا, پرستار دل های زخم دیده خرابه های شام و در فرخنده روز گرامی داشت مقام پرستار، یاد همه پرستاران صحنه جهاد و نبرد را گرامی داریم . . .
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۴
بیش از ۵ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در شهرستان میناب پرداخت شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۱
دانش آموخته رشته تجربی کارآفرین نمونه شد
با توجه به قدمت پرورش ماهي در دنيا , اين فعاليت در ايران با تكثير تاسماهيان در سال ۱۳۰۱ وپرورش ماهي قزل آلاي رنگين كمان از سال ۱۳۳۸ آغاز شده است. رشد اقتصادي و صنعتي و همچنين لزوم تغذيه جمعيت رو به افزايش وكيفيت برتر پروتئين آبزيان در مقايسه با ساير گوشت ها , موجب افزايش توجه به آبزيان وصيد در درياها ومنابع آبي شد ودر نتيجه كاهش ذخاير آبها را به دنبال داشت. بنابراين براي دستيابي به برابري توليد با تقاضا و بهره برداري مناسب از ذخاير چاره اي جز روي آوردن به پرورش آبزيان در محيط هاي قابل كنترل و همچنين تكثير انواع ماهيان به منظور رهاسازي و بازسازي ذخاير نیست.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۵
اقتصاد کشور ایران که این روزها حال و روز خوشی ندارد و با فعالیت های پشت پرده آقازاده ها از رمق افتاده است .
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۵
دیگر انگار نام ماه «دی» را باید بگذاریم ماه «داغ» که هر چه داغ است در دی بر دل‌مان می‌نشیند؛ بم، پلاسکو، سانچی. داشتیم آماده می‌شدیم برای سالگرد شقایق‌هایمان در «پلاسکو» که جهنم «سانچی» شعله کشید و این بار، نیلوفرانمان را با خود برد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲
شهرستان میناب؛
جمعی از بسیجیان روستای حکمی میناب برای جلوگیری از تخریب سقف هنرستان علم و ایمان این شهرستان دست به یک حرکت جهادی زدند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۹
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد از فعالیت یک گروه جهادی جهت امداد به مردم زلزله زده کرمانشاه از شهرستان حاجی آباد خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۱
مسئول بسیج سازندگی هرمزگان گفت: امسال ۳۰ میلیارد تومان اعتبار محرومیت زدایی به هرمزگان اختصاص یافته است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۴
با حضور سردار ترابی:
با حضور سردار ترابی۳طرح عمرانی در شهرستان بشاگرد افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۲
شرایط بد اقتصادی و جاماندن تحصیل کرده های دانشگاهی از اشتغال در کنار مشکلات اجتماعی ناشی از بیکاری، رشد چشمگیر اعتیاد به انواع مواد مخدر به همراه داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۷
اصلاح روند غلط اقتصادی کشور مهم ترین مسئله نظام است و این مهم با عملی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی در عمل و نه در سمینارها و نشست های گاه مصلحتی و بدون بازده، حاصل می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۳
بیمارستان صحرایی بهداری سپاه در شهرستان جاسک راه اندازی شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۶
به همت جهادگران بسیجی جامعه پزشکی، مردم روستای دهوست بخش مرکزی بشاگرد ویزیت رایگان شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۷
یک جوان کار آفرین مینابی با فروش طلاهای همسرش و راه اندازی کارگاه پرورش مرغ بومی در منزل بصورت غیر مستقیم در روستا اشتغالزایی انجام داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۸:۴۸
یک کارآفرین مینابی با استفاده از ظرفیت‌های کشاورزی،دامی و پرورش طیور با راه اندازی کارگاه پرورش شترمرغ در روستای دمشهر اشتغال انجام داده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۵۳
شهرستان میناب؛
یک کارآفرین مینابی با راه اندازی کارگاه تولید دمپایی با اعتبار ۳۰ میلیون تومان اشتغالزایی ۹نفر را محقق ساخت.

صفحات

تازه ها