۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۸
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن تقدیر از ارائه خدمات پزشکی سپاه در مناطق دورافتاده گفت: فعالیت‌های سپاه پاسداران در مناطق محروم ریشه معضلات اجتماعی را می‌خشکاند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۵
فرمانده سپاه قشم خبر داد؛
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم از رائه بیش از یک هزار خدمات پزشکی رایگان در مناطق روستایی این جزیره همزمان با سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبرداد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۱
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) خبر داد؛
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) ضمن تشریح برنامه‌های ویژه هفته سپاه پاسداران از افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) گفت: کمک به همه دولت‌ها برای محرومیت‌زدایی و تحقق اقتصاد مقاومتی رسالت مهم سپاه پاسداران است.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۷
به همت جهادگران بسیجی مینابی؛
فرمانده سپاه میناب از آغاز عملیات اجرایی ساخت یک باب منزل مسکونی برای مادر یک شهید در بخش سندرک میناب خبرداد.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۵
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: آینده نگری امام راحل(ره) و تاسیس سپاه موجب شد تا انقلاب اسلامی از پیچ های خطرناکی که در مقابل داشت به سلامت عبور کند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۴
به همت و قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان پاراموند:
فرمانده حوزه امام علی (ع) بخش گافر و پاراموند شهرستان بشاگرد گفت: با همت قرار گاه خاتم انبیاء و قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان پاراموند و سپاه امام سجاد استان هرمزگان در ۳۲ روستای بخش گافر و پاراموند در زمینه های مختلف در حال فعالیت در قالب ده ها پروژه عمرانی و زیر ساختی متفاوت در روستا های کمتر توسعه یافته این بخش هستیم.
۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۶
خرید و حمایت از تولیدات و محصولات ساخت کشور در ابعاد بین‌المللی، ملی و محلی می‌تواند آثار فراوانی از جمله اشتغال و رونق اقتصادی در جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی را برجا گذارد.
۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۳
حمایت از تولید داخلی وساخت کالاهای ایرانی یکی از بهترین راهکارهای رونق چرخه اقتصاد محسوب می شود.
۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳
کپر، بخشی از میراث معنوی شهرستان بشاگرد است و اما آنچه که این روزها مکرر به آن پرداخته می‌شود این است که کپر نشینی به عنوان نمادی از فرهنگ مردم این دیار به شمار می رود و حذف کپرها به نوعی دخالت در فرهنگ بومی منطقه عنوان می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۱
بحران جدی بی آبی در بشاگرد؛
مردمان شهر سردشت و به خصوص روستاهای شهرستان بشاگرد با بحران کمبود آب روبه‌رو هستند و متاسفانه آب آلوده رودخانه ها و چاه های رو باز مهمان ناخوانده سفره اهالی مردم این منطقه است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۳
تولید کننده گوشت بلدرچین بشاگردی:
اولین پرورش دهنده بلدرچین در بشاگرد، گفت: فروش اصلی ترین دغدغه تولید کنندگان در بشاگرد است و مردم و مسئولان اصلی ترین بازیگران این صحنه هستند که می توانند با نقش آفرینی خود و استفاده از محصولات بومی زمینه های ایجاد اشتغال در این منطقه را فراهم کنند .
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد خبر داد؛
جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: ۲۲ منطقه جغرافیایی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سپاه های شهرستان های هرمزگان شناسایی شد که در ادامه اجرای طرح شهید رهنمون در سال آینده، ۲۶۲ تیم پزشکی و ۱۶ تیم تخصصی به مناطق مورد نظر اعزام خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۲
کار آفرین موفق هرمزگانی اساسی ترین هدفش را از کشت آلوئه ورا تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال برای جوانان دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۲
شرق هرمزگان در محاصره شن های روان؛
در حال حاضر مردم با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال مشغول به خانه تکانی هستند اما ساکنان روستاهای جاسک و سیریک این روزها با شن های روان هم نشین شده اند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۱
کپر نشینی مهمترین شاخصه فقر در استان های جنوبی است که هرمزگان به عنوان مهد این سنت دیرینه که اکنون بیانگر محرومیت می باشد، صدرنشین کشور در فقر اجتماعی است.

صفحات

تازه ها