شناسه خبر :۹۰۹۷

اعزام گروه جهادی بسیج سازندگی حاجی اباد به مناطق سیل زده

فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد گفت: کاروان گروه های جهادی بسیج سازندگی شهرستان در قالب اردوهای جهادی به مدت ۱۴ روز برای کمک به سیل زدگان عازم مناطق سیل زده خوزستان شد. .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری پیارم؛ سرگرد پاسدار محمد میرزاده در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: با حضور برگزیدگان گروه های جهادی پایگاه های مقاومت  حوزه امام سجاد(ع) بخش احمدی کاروان اردوی جهادی بسیج سازندگی ناحیه حاجی اباد برای کمک رسانی عازم مناطق سیل زده خوزستان شدند.

وی افزود: مردم استان خوزستان  در شهر معمولان منتظر حضور این گروه های جهادی از نقاط مختلف کشور هستند تا به کمک آنها شتافته و در بحث ساخت مسکن یاری شوند.

فرمانده سپاه ناحیه حاجی اباد تصریح کرد: طرح همبستگی ملی در محلات و مساجد مختلف شهرستان آغاز شده که مردم با کمک های نقدی در حال امداد رسانی به سیل زدگان هستند و در کنار گروه جهادی بسیج سازندگی حاجی اباد نیز با حضور خود به یاری این مردم خسارت دیده می روند.

وی گفت: این گروه جهادی به مدت ۱۴ روز در مناطق سیل زده معمولان استان خوزستانمشغول خواهند شد و در کنار آن کمک های نقدی و مردمی نیز به این منطقه جمع آوری و ارسال می شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها