در قالب طرح تحول محلات:
شناسه خبر :۸۹۸۳

میز خدمت اقشار بسیج در مسجد سلمان فارسی بندرعباس برگزار خواهد شد

در قالب طرح تحول محلات، میز خدمت اقشار بسیج در مسجد سلمان فارسی محله اسلام آباد بندرعباس برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج، حمیدرضا زارعی دبیر قرارگاه های سپاه امام سجاد(ع) در گفتگو با خبرنگار از برپایی میز خدمت اقشار مختلف بسیج در تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ ساعت ۱۸:۰۰ در مسجد سلمان فارسی محله اسلام آباد بندرعباس خبر داد.

وی تصریح کرد: این میز خدمت که با حضور جمعی از مسئولین و اقشار بسیج شامل بسیج سازندگی، بسیج جامعه زنان، بسیج حقوقدانان، بسیج اصناف، بسیج جامعه پزشکی برای مشاوره و خدمت رسانی برای مردم در راستای پیشرفت و آبادانی، محرومیت زدایی، کاهش آسیب های اجتماعی، آموزش سواد رسانه ای و همچنین امنیت پایدار در محله برگزار می شود.

زارعی، یادآور شد: طرح تحول محلات به منظور توسعه و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ناب محمدی(ص) و همچنین کنترل آسیب های اجتماعی در محلات اجرایی شده است.

دبیر قرارگاه های سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با تشریح طرح تحول محلات و مساجد گفت:  با استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی که در سطح محلات حضور دارند ضمن انسجام در بین آنها نسبت به راه اندازی قرارگاه تحول محلات اقدام می شود.

وی در ادامه افزود: این قرارگاه مسجد محور و بسترش محله است، مسجد نه تنها می تواند پایگاه و کانونی برای تولید و اشاعه فرهنگ ناب اسلامی باشد بلکه به صورت مکرر در طول تاریخ اسلام از صدر تا زمانه حاضر، قابلیت خود را برای تحول آفرینی بخصوص در عرصه فرهنگ و کاهش آسیب ها نشان داده است.

وی در پایان گفت: با تاکیدات فرمانده محترم سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، این طرح در هفته های آینده در محلات دیگر بندرعباس و همچنین شهرهای دیگر استان برگزارخواهد شد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها