شناسه خبر :۸۵۵۹

بسیج بندرلنگه پیشتاز در برگزاری کلاس های آموزش صنایع دستی ویژه محلات آسیب پذیر

نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از کنگ خبر؛ معاون اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه از برگزاری دوره آموزش صنایع دستی در ۵محله آسیب پذیر این بندر خبر داد.

قاسم آزادی امروز در گفت وگو با کنگ خبر، اظهار کرد:  آموزشی صنایع دستی در بیش از ۱۰ رشته در ۵محله ( رودباری ، امیر آباد، حیدرآباد ، بلوچ و ابوذر بندرکنگ) از روز گذشته در مساجد این محلات  آغاز  وتا اواسط تابستان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: محور قرار دادن فعالیت ها در مسجد به عنوان شاخص ترین کارهای صورت گرفته در این طرح است و  این آموزش ها با مشارکت قوی مردم و همکاری بسیج جامعه زنان، اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ، تعاونی صنایع دستی و گردشگری بانوان امید، بسیج سازندگی و بسیج هنرمندان شهرستان بندرلنگه  در حال برگزاری است.

معاون اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج وسپاه شهرستان بندرلنگه یادآور شد: یکی از اهداف این طرح کاهش آسیب های اجتماعی در محلات آسیب پذیر با هدف ایجاد اشتغال خانگی با فراگیری آموزش های صنایع دستی است.

آزادی یادآور شد: برنامه های شاخص دیگری به صورت مستمر برای کاهش آسب های اجتماعی در این محلات در نظر داریم که به فراخور زمان اجرا خواهد شد .

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها