فرمانده سپاه پارسیان خبر داد:
شناسه خبر :۸۱۸۲

سالن های ورزشی سپاه در اختیار مراسم های ازدواج

فرمانده سپاه پارسیان از واگذاری سالن های ورزشی سپاه جهت ازدواج جوانان خبر داد و گفت: همه نهادها و دستگاهها باید شرایط ازدواج آسان جوانان را فراهم نمایند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل ازخبرگزاری هرمز, سرگرد اسحق موذن نسب، فرمانده سپاه پارسیان، در گفتگو با خبرنگاران اظهار‌ کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه ویژه به امر ازدواج جوانان، و همچنین سفارشات ویژه فرمانده سپاه امام سجاد‌(ع) هرمزگان، با استفاده از ظرفیت بسیج، در حال اجرای طرح‌هایی برای کمک به ازدواج آسان جوانان هستیم.

سرگرد موذن نسب با اشاره به وضعیت نامناسب اقتصادی گفت: ازدواج در این سالن های ورزشی به دور از هرگونه حاشیه های متداول و در محیطی صمیمی برگزار می شود و جوانان دغدغه پرداخت هزینه اجاره مکان جهت برگزاری عروسی نخواهند داشت.

فرمانده سپاه پارسیان از برگزاری بیست و یکمین ازدواج آسان شب گذشته در محل سالن های ورزشی سپاه در شهرستان خبر داد و تاکید کرد: اولویت نخست سپاه محرومیت زدایی و رفع مشکلات و موانع از زندگی مردم است که انتظار می رود دستگاهها و نهادها نیز همپای خیرین در جهت ازدواج آسان جوانان گامی محکم بردارند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۴ ازدواج در سالن روستای قاسمعالی و ۷ ازدواج در سالن ۹ دی در محل شهر پارسیان انجام شده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها