مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) بشاگرد:
شناسه خبر :۷۵۰۹

اردوهای جهادی فضایی مناسب برای خودسازی/ برای توسعه گروه های جهادی حمایت‌های مالی ضروری است

مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) بشاگرد با بیان اینکه در اردوهای جهادی آرامش قلبی و فضایی مناسب برای خودسازی وجود دارد، گفت: برای توسعه و گسترش اردو‌های جهادی حمایت‌های مالی بسیار ضروری است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج ,گروه جهادی انصارالزهرا(س) شهرستان بشاگرد توسط عده ای از جوانان دغدغه مند و با انگیزه به منظور زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(ارواحنافداه) و با توجه به تاکیدات حضرت امام خمینی(ره) و حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در زمینه خدمت رسانی فرهنگی، عمرانی و … به مردم مناطق کمتر برخوردار و محروم  بشاگرد و همچنین توسعه و تداوم فعالیت های اردوهای جهادی، در سال گذشته تاسیس شده است.

حجت کمالی، مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) شهرستان بشاگرد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگارهرمز با اشاره به اینکه بیش از چهار سال است که به صورت گروهی در گروه های جهادی حوزه های بسیج شهرستان بشاگرد فعالیت می کند، اظهار کرد: قریب به یک سال است که گروه جهادی انصار الزهرا (س) را تشکیل داده ایم و به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده ایم.

مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) بشاگرد به هدف خود از راه اندازی گروه جهادی اشاره کرد و گفت: زمانی دیدم در شهرستان محروم بشاگرد نیاز به حضور گروه‌هایی برای محرومیت زدایی است برای شادی دل امام زمان(عج) و کمک به مردم مناطق کم برخوردار وارد این عرصه شدم.

کمالی به خلاصه ای از فعالیت های انجام شده پرداخت و گفت: توزیع لوازم التحریر، اردوی های فرهنگی، برگزاری جشن های اعیاد و ولادت ها در سطح روستاها، برگزاری جشن تکلیف برای دختران، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی، تجلیل از خانواده های شهدا و فعالیت های عمرانی در عید نوروز به مدت پنج روز، بخش کوچکی از فعالیت های گروه جهادی انصار الزهرا(س) است.

وی با بیان اینکه هدف گروه جهادی انصار الزاهرا(س)  همانند سایر گروه های جهادی در مرحله اول با خودسازی و تغییر در دنیای معنوی خویش است، افزود: گسترش روحیه جهادگری، عدالت خواهی، ایثارگری و ساده زیستی در میان شرکت کنندگان فعالیت ها، تلاش در جهت کمک رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار در سطح شهرستان و تلاش در جهت رفع محرومیت های فردی و آسیب های اجتماعی در روستاها است.

مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) بشاگرد گفت: فعالیت گروه جهادی انصارالزاهرا(س) با حمایت های طلبه ها و کسبه های بازار و موسسه جهادی صهبا و کمک های مردمی تاکنون بوده و به حول و قوه الهی این گروه جهادی هم اکنون مشغول فعالیت در سطح روستاهای شهرستان بشاگرد است.

کمالی به تفاوت زندگی جهادی و غیر جهادی پرداخت و بیان کرد: زندگی جهادی و زندگی غیرجهادی همانند تفاوت میان فردی که روزه دار و غیر روزه دار است چرا که در زندگی جهادی آرامش قلبی و فضایی مناسب برای خودسازی وجود دارد و وقتی شما به مردم مناطق کم برخوردار کمک می‌کنید و آنها دعایتان می‌کنند احساس بسیار خوبی به انسان دست پیدا می کند.

وی به برنامه های آتی خود اشاره کرد و افزود: برگزاری کلاس های قرآنی ، برگزاری اردوی جهادی جهت لوله کشی در یکی از روستاهای شهرستان و خرید سیستم صوتی برای یک حسینیه در روستای بندنر که مبلغ یک میلیون و ۴۰۰ هزارتومان مورد نیاز است که نیازمند کمک های خیرین و مردم هستیم و همچنین برای توسعه و گسترش اردو‌های جهادی حمایت‌های مالی بسیار ضروری است.

مسئول گروه جهادی انصار الزهرا(س) بشاگرد خاطر نشان کرد: برگزاری اردوهای جهادی می تواند نقش بسزایی در اجرایی شدن مدیریت جهادی در جامعه داشته باشد، مشروط بر آنکه بحث عمل در آن مشهود باشد و روحیه جهادی به سطوح مختلف جامعه از جمله دولت و مدیران نیز برسد و همچنین فضای اردوهای جهادی فضای خوبی است اما نیاز به حمایت و گسترش دارد.

شماره حساب گروه جهادی انصار الزهرا(س): ۰۱۱۲۳۷۰۱۵۴۰۰۶

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها