شناسه خبر :۷۲۴۰

پرداخت بیش از یک میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در میناب

مسئول بسیج سازندگی میناب از پرداخت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی در میناب خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری میناب جنوب،احمد رنجبرزاده کلیبی، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب گفت: با هدف توجه به مشاغل خانگی با بررسی طرح‌های اعلام شده  یک میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات به مشاغل خانگی در این شهرستان ارائه شد و از دیگر طرح‌هایی که در این راستا اعلام شوند، در صورت برخورداری از شرایط مورد نیاز حمایت خواهد شد.

وی افزود: از هشت ماه گذشته تاکنون شانزده صندوق قرض الحسنه حمایت از مشاغل خانگی، هر یک با ۱۵ تا بیست عضو، با هدف اشتغالزایی و کمک به معیشت مردم راه اندازی شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل ها برای ایجاد اشتغال پایدار یکی از اهداف اجرای این طرح های اشتغالزایی عنوان کرد و اظهار کرد: تسهیلات پرداخت شده از پنج تا ۱۰ میلیون تومان و بدون بهره است.

احمد رنجبرزاده کلیبی افزود:این مشاغل خانگی شامل تولید ماست محلی، بسته بندی سبزی، ترشی، کلوچه محلی، عرقیات، فروشگاه و هر شغلی که بتوان در خانه بدون مزاحمت برای دیگران کسب و کار ایجاد کند، است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب با بیان اینکه توسعه مشاغل خانگی یکی از مهمترین برنامه های اشتغالزا در این شهرستان به شمار می رود،گفت: تاکنون برای ۱۰۰نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

رنجبرزاده کلیبی خاطر نشان کرد: تسهیلاتی که در مسیر مشاغل خانگی اعطا می‌شود، باید در مسیری هدایت شوند که پایداری بیشتری را در زمینه کارآفرینی دارند و با بررسی راهکارهای لازم موانعی که در این مسیر وجود دارد، به شکل اصولی و کارشناسی شده‌ کنار گذاشته شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها