شناسه خبر :۷۱۰۸

ارسال یازدهمین مرحله کمک های مردمی به مناطق سیل زده استان خوزستان

صنعتکاران، معاون اجرائی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، گفت: یازدهمین مرحله کمک های مردمی استان هرمزگان به منطقه سیل زده شهرستان کارون ارسال شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج ، سرهنگ پاسدار حسن صنعتکاران، معاون اجرائی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در حاشیه ارسال یازدهمین  مرحله از کمک های مردمی به استان خوزستان گفت: هدف از ارسال این کمک های مردمی که با کمک دستگاه دولتی به استان خوزستان انجام شده تا بازگشت استان خوزستان به شرایط قبلی و طبیعی خود است که از ۱۷ فروردین تیم پشتیبانی سپاه استان با مسئولیت فرمانده سپاه امام سجاد (ع) در خوزستان مستقر است.

 صنعتکاران، در ادامه  افزود: این محموله شامل برنج، آب معدنی، تن ماهی، سایر اقلام مواد غذایی و لوازم بهداشتی می باشد که از طریق شرکت های آب منطقه ای، بانک ملی، آب و فاضلاب، و کمک های مردمی  فراهم شده است، ارسال گردید.

معاون اجرائی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، تصریح کرد: کمک های مردمی در چند بخش صورت می گیرد که در یک بخش کمک های امدادی با محوریت بسیج جامع پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی است در بخشی دیگر کمک های نقدی و غیر نقدی که از سطح استان توسط بسیج ادارات، بسیج کارگری ، اصناف و بسیج سازندگی جمع آوری می شود و در بخش آخر کمک هایی در حوزه فنی و مهندسی است.

 حسن صنعتکاران، اظهار داشت: در بحث نیاز های اولیه مانند غذای گرم و توزیع اقلام این توسط موکب های استان که با کمک ستاد عتبات در مناطق سیل زده مستقر شده ، امروز هم موکب شهرستان رودان به صورت کامل و با پخت روزانه ۲۰۰۰پرس غذا گرم به شهرستان کارون اعزام شدند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها