شناسه خبر :۷۰۶۶

استقرار تیم‌های امداد پزشکی هرمزگان در خوزستان

رییس بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان از استقرار تیم‌های امداد پزشکی در شهرستان کارون استان خوزستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج، ابراهیم حسن‌نژاد اظهار داشت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی و مجمع خیرین سلامت استان هرمزگان، تیم‌های پزشکی از روز گذشته در شهرستان کارون استان خوزستان حضور یافتند.

وی افزود: یک تیم بهداشتی درمانی اولیه و یک تیم برآورد وضعیت تکمیلی به منطقه اعزام شده‌اند که پس از بررسی نیازهای واقعی، نیروی انسانی، دارو و تجهیزات موردنیاز به سرعت به منطقه منتقل می‌شود.

رییس بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان تصریح کرد: هم اکنون گروه بهداشتی  درمانی  به دو تیم  ثابت و سیار تقسیم شده است.

 حسن‌نژاد تصریح کرد: تیم ثابت پزشکی در یکی از روستاهای آسیب‌دیده مستفر خواهد شد و تیم سیار نیز به همراه پزشک، پرستار، روانشناس و کارشناس بهداشت در مناطق مختلف حضور میدانی خواهند داشت و مردم روستاها را ویزیت خواهند کرد.

وی ابراز داشت: برگزاری جلسه با مدیران اجرایی بهداشت و درمان شهرستان کارون، پزشکان محلی، بازدید از روستاهای آسیب دیده و جلسه با مسؤولان سپاه از اقدامات اولیه برآورد وضعیت در شهرستان کارون بوده است.

رییس بسیج جامعه پزشکی استان هرمزگان گفت: یک دستگاه آمبولانس به‌عنوان محور تیم ثابت نیز جهت جابه‌جایی فوری بیمار در این ماموریت تیم‌های پزشکی را همراهی می‌کند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها