شناسه خبر :۶۶۷۵

راه اندازی ۳۸ طرح اشتغالزایی بسیج سازندگی در میناب؛

مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب گفت: با راه اندازی این ۳۸ طرح اقتصادی برای ۱۷۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج، احمد رنجبرزاده کلیبی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان میناب در گفتگو باخبرنگاران از راه اندازی ۳۸ طرح اقتصادی برای بسیجیان فاقد شغل در این شهرستان خبرداد و گفت:برای راه اندازی این طرح ها اعتبار۵ میلیارد ریالی تسهیلات واگذار شده است.

رنجبرزاده کلیبی افزود: این طرح ها شامل راه اندازی ۷کارگاه خیاطی، ۱۶ طرح دام سبک و سنگین، یک کارگاه غذای میگو، ۲کارگاه مرغ بومی، پرورش قارچ، صنایع دستی و کشاورزی هر کدام یک کارگاه و ۴ طرح محصولات گلخانه ای بوده است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه میناب گفت: با راه اندازی این ۳۸ طرح اقتصادی برای ۱۷۰ نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب با اشاره به اینکه توسعه صنایع کوچک تبدیلی و محرومیت زدایی در اولویت برنامه ها است گفت:در این راستا،  اردو های جهادی بسیج سازندگی باحضور دانش آموزان ، دانشجویان ، مهندسان و پزشکان در روستاهای دور افتاده در قالب محرومیت زدایی برگزار می شود.

رنجبر زاده تصریح کرد: برخورداری مردم از خدمات نظام با کمک بسیج سازندگی از بارزترین خدمات این نهاد ارزشمند است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها