شناسه خبر :۶۵۰۶

خدمات رسانی گروه جهادی مردمی به مناطق محروم جاسک

اردوی جهادی خودجوش مردمی در این روهای سرد زمستانی در روستاهای نوروزکار و اسپیتل بندر جاسک گرمی را به خانه های پر مهر و صفای این منطقه برده اند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری هرمز؛ جاسک، یکی از شهرهای هرمزگان و از جزء بنادر مهم در جنوب ایران محسوب می شود که به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک مورد توجه سیاستمداران و دولتمردان قرار دارد؛ اما توجه به این بندر مهم چه میزان بر امرار و معاش و زندگی روزمره مردم این منطقه اثر داشته سوال مبهمی بوده که با ورود به روستاهای آن مواجه می شویم.

روستاهای بزرگ و کوچک این بندر استراتژیک از مکران نشینی تنها نام آن را به یدک کشیده چرا که اکثر روستاهای این بندر در فقر و تنگ دستی به سر می برند؛ مردمان برخی از این روستاها با وجود پیشرفت در خانه سازی استان اما همچنان در کپر زندگی می کنند.

با وجود وعده وعیدهای توخالی مسئولان در این میان کسانی هستند که مشکلات مردمان این دیار دغدغه شب و روز آنها بوده و با برگزاری اردوهای جهادی در روستاهای بندر جاسک می خواهند غبار محرومیت را از چهره مردم این دیار بر دارند.

اردوی جهادی خودجوش مردمی در این روهای سرد زمستانی در روستاهای نوروزکار و اسپیتل بندر جاسک گرمی را به خانه های پر مهر و صفای این منطقه برده و مکران نشینان نیز با روی گشاده از آنها استقبال می کنند.

این گروه خودجوش مردمی لباس های گرم، مواد شوینده، کالاهای اساسی زندگی را به این روستا برده تا در این سوز سرمای زمستان مرحمی بر درد های مردم این منطقه باشد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها