شناسه خبر :۶۵۰۲

پیام تبریک مسئول سازمان بسیج سازندگی استان هرمزگان به مناسبت روز اقتصادمقاومتی وکارآفرینی

دکتر آران مسئول بسیج سازندگی استان هرمزگان در پیامی سالروز ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری را گرامی داشت.
نسخه مناسب چاپ

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نکته‌سنجی مقام معظم رهبری برخاسته از آینده‌نگری و تدبیری هوشمندانه ایشان در حوزه اقتصاد مورد توجه قرارگرفته و نقشه راه و راهبرد اقتصاد کشور نیز در بهمن ماه ۱۳۹۲  تحت عنوان"اقتصاد مقاومتی" از سوی معظم له ابلاغ و شعار منتخب سال های اخیر نیز مزین به جهت گیری اقتصاد مقاومتی گردید,اقتصادی که طی یک دهه اخیر به عنوان راهبردی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجادکارآفرینی است.

انقلاب اسلامی که در اثر مجاهدت و ایمان مردم و رهبری حضرت امام خمینی(رضوان الله علیه) به وقوع پیوست اکنون در چهل سالگی خود به بلوغ و کمال رسیده است. این میراث بزرگ چون سیلی عظیم، خروشان و پرشتاب در حرکت است و با قدرت تمام سدهایی که دشمنان و مستکبران در مقابل جمهوری اسلامی قرار داده‌اند را درهم می‌شکند و با همدلی و بصیرت ملت، محاسبات دشمنان را در منطقه نقش برآب می‌کند.

بسیج به عنوان بازوی قدرتمند انقلاب اسلامی ایران در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شده فعالیت‌های مثمر ثمری انجام داده است.

از ۱۲ مولفه اقتصاد مقاومتی بیانات رهبری، شش مولفه مربوط به مردم است که وظیفه بسیج تبیین شش مولفه مردمی می باشد. شش مولفه مربوط به مردم در اقتصاد مقاومتی عبارتند از: فرهنگ کار و تلاش، مردمی کردن اقتصاد، تقویت روح خودباوری و خوداتکایی، اصلاح الگوی مصرف و پرهیز از اسراف، استفاده از تمام ظرفیت ها و امکانات و حمایت از تولید ملی و عدم مصرف کالای خارجی.

در پایان؛ ضمن گرامیداشت سالروز ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی، بر اساس منویات مقام معظم رهبری مقام معظم رهبری بعنوان کسی که همیشه سنگ صبور و زبان گویای مردم بوده اند مسئله اقتصادی را مطرح کردند و امیدواریم همه مسئولان با تمام توان برای حل مشکلات اقتصادی تلاش کنند و این دغدغه مردم و رهبر انقلاب برطرف شود.

محمدرضا آران

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها