همزمان با سراسر کشور:
شناسه خبر :۵۶۳۴

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) در هرمزگان برگزار شد

رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (۲) در هرمزگان شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری بسیج ؛همزمان با سراسر کشور رزمایش ۲۰ هزار نفری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (۲) در محل دائمی نمایشگاه نمایشگاه های بندرعباس برگزار شد.

رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲  با رمز «یا رسول‌الله (ص)» توسط مدافعان خلیج فارس در استان هرمزگان با هدف زنده کردن روح حمایت مردم از نظام، مایوس کردن دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه عمل کننده و تقویت روحیه ملی در جامعه آغاز شده است.

این رزمایش با حضور پر شور بسیجیان در سراسر استان هرمزگان در سه مرحله تجمع، راهپیمایی و ستون کشی در حال اجراست.

گفتنی است مرحله اول رزمایش محمد رسول الله ۲ در استان هرمزگان از ۹ شهریور در شهرستان های مختلف آغاز شده که خدمات رسانی در زمینه های مختلف از قبیل پزشکی، عمرانی، مهندسی، خدمات مشاوره ای، آموزشی، اشتغال زایی، کارآفرینی و غیره به مناطق محروم در حال انجام است و تا ۲۹ شهریور ماه ادامه دارد.

مرحله دوم رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ در هفته دفاع مقدس با گردهمایی بیش از  ۲۰ هزار نفر از بسیجیان هرمزگانی برگزار شد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: تحت هیچ شرایطی دست از پیر و مراد خود، آرمان‌های انقلاب اسلامی و راه شهدا برنمی داریم.

سردار رضا ترابی در تجمع ۲۰ هزار نفری بسیج سپاهیان محمد رسول الله ۲ در بندرعباس افزود: امروز در مرحله دوم رزرمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج، هزاران نفر به نمایندگی از بسیجیان استان هرمزگان آمده ایم تا خشم و کینه خود را به استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا، رژیم صهیونیستی و حامیان آنها در منطقه نشان دهیم.

وی اظهار کرد: در مرحله نخست رزمایش نیز که از نهم تا ۲۹ شهریور امسال برگزار شد، ۳۱۰ گروه جهادی هرمزگان در زمینه های پزشکی ، علمی، مهندسی و فنی، و فرهنگی به مردم استان خدمات ارائه کردند.

سردار ترابی خاطرنشان کرد: بسیجیان ۲۵ گردان الی بیت المقدس هم توان رزمی ، دفاعی و امنیتی خود را به نمایش گذاشتند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها