شناسه خبر :۵۶۱۶

اعزام صنف پیرایشگران در قالب گروه جهادی به مدارس استان

با توجه به شروع فصل مدارس اقداماتی همچون توزیع پوشاک، لوازم التحریر و اصلاح سر از سوی صنوف مربوط در قالب گروه های جهادی در حال انجام می باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرنگار خبرگزاری بسیج, اقدام گروه جهادی صنف پیرایشگران در مدارس واصلاح سر دانش آموزان توسط پیرایشگران بسیجی به صورت رایگان در مدارس برای افراد کم بضاعت انجام می گردد.

بهرامی، رییس صنف آرایش وپیرایش استان هرمزگان گفت: این برنامه برای خدمت به هم نوع در رابطه با کار پیرایش در مدرسه امیر کبیر شهر بندعباس و با همکاری حوزه بسیج اصناف، ودر طرح بسیج محلات انجام می شود.

وی، در ادامه افزود: این کار به صورت نمادین نیست ودر طول سال به افرادی که نیازمند به خدمت هستند چه در مدارس، بهزیستی، وخانه سالمندان انجام میگیرد.

در ادامه زارع مدیر مدرسه امیر کبیر بندرعباس، افزود: مدرسه امیرکبیر در حاشیه شهر بندرعباس قرار دارد که با رایزنی با بسیج اصناف قرار بر این شد تا گروهی از پیرایشگران در قالب گروه جهادی به مدرسه امیر کبیر بیایند، تا در مدرسه دانش آموزانی که بضاعت آنها کمتر می باشد در این طرح موی آنها اصلاح شود.

وی،افزود: تعداد زیادی از دانش آموزان این مدرسه بضاعت کمی دارند که در این طرح قرار گرفته اند، ودر حال خدمت رسانی می باشند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها