فرمانده ناحيه مقاومت بسيج حاجی‌آباد خبر داد:
شناسه خبر :۵۰۹۹

پرداخت۳ميليارد و۲۰۰ميليون تومان تسهيلات اقتصاد مقاومتی

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج حاجی آباد گفت:پرداخت۳ميليارد و۲۰۰ميليون تومان تسهيلات اقتصاد‌مقاومتی از مهم‌ترين كاركرد اين نهاد بوده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان، محمد میرزاده  در جلسه شورای اداری شهرستان اذعان داشت: بسیج از آغاز تاسیس تاکنون در همه عرصه‌ها پشتوانه محکمی برای انقلاب و دولت‌ها بوده است.

وی به کارکردهای بسیج در سال گذشته اشاره کرد: در سالی که گذشت بسیج طرح‌های اقتصاد‌مقاومتی و اشتغال‌زایی را با جدیت دنبال کرد که  در بسیاری از این طرح‌های اشتغال‌زایی در استان، به عنوان شهرستان برتر انتخاب شدیم.  

میرزاده به برخی از اقدامات بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه حاجی‌آباد از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ پرداخت و اذعان داشت: ساخت و تکمیل‌ و تجهیز۳۰مسجد در سطح شهرستان حاجی‌آباد؛ ساخت۷۵ واحد مسکن مددجویان؛ ساخت سه غسالخانه؛ آبرسانی به شش روستای کوهشاه احمدی؛ ساخت یک واحد خانه‌عالم در روستای سید جوذر و پرداخت ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین کارکرد این نهاد بوده است.

وی همچنین، اعزام دو هزار نفر گروه جهادی به روستاهای شهرستان؛ اعزام ۵۰ تیم بهداشتی-درمانی به مناطق محروم و حاشیه شهرستان و توزیع۴۰۰ بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین افراد نیازمند را از دیگر فعالیت‌های بسیج در سال‌های گذشته عنوان کرد.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حاجی‌آباد برنامه‌های این نهاد در هفته بسیج‌ سازندگی را تشریح کرد و عنوان داشت: افتتاح مسجد روستایی‌ پاشغ؛ افتتاح‌ زمین‌ ورزشی‌ سرچاهان؛ افتتاح طرح‌های‌ آبرسانی به روستای کوهشاه؛ اعزام گروه‌ جهادی به روستاهای محروم؛ دیدار با خانواده شهید مدافع‌حرم و افتتاح شش مسکن مددجویی کمیته امداد از جمله برنامه‌هایی است که در هفته بسیج‌ سازندگی اجراء می‌شود.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها