شناسه خبر :۴۰۸۸

جهادگران مینابی عرصه بسیج سازندگی تجلیل شدند

فرمانده سپاه میناب گفت:محرومیت زدایی و داشتن اقتصاد پویا و فعال با کار و تلاش جهادی به دست می آید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از میناب جنوب، سرگرد پاسدار طالب احمدی نیا فرمانده سپاه شهرستان میناب با اشاره به حضور بسیجیان در عرصه های مختلف جامعه گفت : برای محرومیت زدایی از عرصه های محروم جامعه و خدمت به قشر مستضعف جامعه باید از راهکارهای میانبر و توان جوانان بسیجی بهره مند شد،استفاده از توان و ظرفیت بسیج به ویژه در زمینه سازندگی می توان به موفقیت هایی بیش از این دست یافت.

سرگرد احمدی نیا با بیان اینکه بسیج در هر صحنه‌ای که وارد شده است توانسته با اتکا به توانمندی خود موفق شود، ابراز کرد: بسیج بعد از انقلاب نیز در عرصه سازندگی و آبادانی کشور گام‌های مطلوبی را برداشته است.

فرمانده سپاه میناب نیز گفت: مهمترین هدف از برگزاری اردوهای جهادی در عرصه های مناطق محروم ارائه خدمت بی منت به قشر مستضعف جامعه است.

وی بیان اینکه بسیج یک دانشگاه انسان‌سازی است،تصریح کرد: دشمنان ایران اسلامی از حیث وجود جوانان و نیروهای بسیجی در انزوا قرار دارند.

احمدی نیا نقش بسیج در توسعه علمی و فرهنگی کشور را بی‌بدیل دانست و گفت: جوانان بسیجی سرمایه‌های ارزشمندی هستند که باید توانمندی‌های خود را در جهت خدمت به نظام و آحاد جامعه قرار دهند.

فرمانده سپاه میناب با اشاره به اینکه جهادگران بسیجی فعالان عرصه محرومیت زدایی هستند،اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین توصیه‌های خداوند و ائمه معصومین دعوت به تلاش برای محرومیت زدایی و خدمت به خلق خدااست.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها