دوشنبه, 02/23/1398 - 11:03 hormozgan

فعالیت ۱۰۰ گروه جهادی در مناطق محروم حاجی آباد

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: در شهرستان حاجی آباد ۱۰۰ گروه جهادی در مناطق محروم به مردم خدمات رسانی می کنند.
فعالیت ۱۰۰ گروه جهادی در مناطق محروم حاجی آباد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری هرمز؛ محمد میرزاده فرمانده سپاه حاجی آباد با بیان اینکه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج است، گفت: بسیج از بدو انقلاب اسلامی در بحث امنیت و محرومیت زدایی نقش آفرینی داشته است.

سرگرد میرزاده  با اشاره به اینکه بسیج سازندگی درعرصه محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی نقش خوبی را ایفا کرده است تصریح کرد: گروه های جهادی حاجی آباد در قالب اردوهای جهادی یک روزه،دو روزه و سه روزه جهت مرمت و بازسازی و ساخت منازل محرومین و ساخت مسجد واعزام تیم های پزشکی به مردم خدمات دهی می کنند.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی ۳۰ استخر ذخیره آب در دهستان کوهشاه احداث و در بخش مرکزی نیز سه استخر و سه مسجد در حال ساخت دارد که همه این فعالیتها را در قالب گروه های جهادی انجام داده است.

فرمانده سپاه حاجی آباد گفت: در طرح تحول محلات نیز گروه های جهادی فعال شده و از همین هفته کار زیر ساختی محلات هدف انجام می شود.

میرزاده یاد آور شد: در تعطیلات عید امسال نیز گروه جهادی پزشکی فائزین حدود ۷۰۰ خدمت در قالب دندان پزشکی، مامایی، روانشناسی، زنان و زایمان به بسیجان محروم شهرستان خدمات ارائه کردند.

وی افزود: سال گذشته ما به خانواده های هدف سبد غذایی و و ۱۵۰ بسته لوازم تحریر در بین نیازمندان توزیع کردیم.

انتهای پیام/