دوشنبه, 02/23/1398 - 10:09 hormozgan
پروژه های اقتصاد مقاومتی؛

افتتاح کارگاه اشتغالزایی خیاطی در روستای نخل ابراهیمی میناب

رییس بسیج سازندگی میناب از راه اندازی و افتتاح کارگاه اشتغالزایی خیاطی از آورده صندوق های قرض الحسنه در این شهرستان خبرداد.
افتتاح کارگاه اشتغالزایی خیاطی در روستای نخل ابراهیمی میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل ازمیناب جنوب، احمد رنجبر زاده کلیبی رییس بسیج سازندگی شهرستان میناب افزود: با راه اندازی کارگاه اشتغالزایی خیاطی برای ۱۰ نفر شغل ایجاد شده که با تکمیل این کارگاه میزان اشتغالزایی به ۲۰ نفر خواهد رسید.

رییس بسیج سازندگی میناب عمده فعالیت کارگاه اشتغالزایی خیاطی تولید لباس مدارس عنوان کرد وگفت:بودجه راه اندازی این کارگاه از آورده صندوق های قرض الحسنه انجام شده  و تسهیلات بانکی از سازندگی پرداخت نشده است.

رنجبرزاده کلیبی گفت: این طرح اقتصاد مقاومتی به نمایندگی از ۵۷ طرح شامل کارگاه تولید شیر خانگی،کارگاه ماست محلی، جمع آوری شیر خانه به خانه، عسل طبیعی و چندین طرح اشتغالزایی دیگر در روستای نخل ابراهیمی افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: تا کنون ۱۶ صندوق قرض الحسنه روستایی در نقاط پیش بینی شده بسیج سازندگی در این شهرستان راه اندازی شده که پیش بینی می شود برای ۱۶۰ نفر در یانده نزدیک شغل ایجاد شود.

[[{"fid":"26301","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"class":"file-default media-element","data-delta":"1"}}]]