دوشنبه, 08/07/1397 - 08:46 hormozgan
مسؤول گروه جهادی شهید کاوه بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان خبر داد

استقرار شبانه‌روزی تیم درمانی بسیج دانشجویی در موکب عاشقان ثارالله

مسئول گروه جهادی شهید کاوه بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان ازاستقرار شبانه‌روزی تیم درمانی بسیج دانشجویی در موکب عاشقان ثارالله خبر داد.
استقرار شبانه‌روزی تیم درمانی بسیج دانشجویی در موکب عاشقان ثارالله

به گزارش شبکه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کریم رحیمی در گفت وگو با خبرنگاراظهار داشت: گروه جهادی شهید کاوه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان متشکل از ۱۱ دانشجوی خانم و ۶ دانشجوی آقا از تاریخ دوم تا هفتم آبان ماه در موکب عاشقان ثارالله استان هرمزگان و درمانگاه شهید کرم نسب شهرستان امیدیه مستقر می‌باشند.

وی افزود: دانشجویان مستقر در این موکب امور درمانی زایران اربعین را در درمانگاه امیدیه که در مسیر پیاده روی قرار دارد به صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهند.

مسئول گروه جهادی شهید کاوه بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان تاکید کرد: خدمات ارائه شده در این موکب شامل ویزیت و درمان به صورت ۲۴ ساعته انجام شده و روزانه به بیش از ۲۰۰ زائر خدمات پزشکی، دندان پزشکی و تزریقات و ... ارائه می‌شود.
کریم رحیمی افزود: برگزاری نمازهای جماعت و جلسات زیارت عاشورا و دعای عهد در محوطه موکب، پخش صوت مداحی در مسیر عبور زائران، اکران فیلم و مستند در جوار موکب از جمله فعالیت‌های فرهنگی در این موکب می‌باشد.
وی اظهار داشت: جهت بهره‌مندی زایران از خدمات دندانپزشکی نیز با دانشگاه آبادان رایزنی‌هایی صورت گرفته تا یک واحد یونیت در بیمارستان صحرایی که در 200 متری موکب مستقر شده دراختیار تیم درمانی هرمزگان گذاشته شود.