چهارشنبه 1401/04/01 - 08:16
طاهری
استان هرمزگان …
گروه های جهادی:

تلاش جهادگران نماد ایثار و فداکاری است

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان از تلاش و فعالیت خستگی ناپذیر جهادگران به عنوان نماد ایثار و فداکاری آنها نام برد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان: مسئول بسیج سازندگی هرمزگان بیان داشت؛  جهادگران خستگی ناپذیر ادامه دهنده راه شهدا، رزمندگان و صلحا هستند در واقع می توان با اطمینان گفت جهادگران نماد حقیقی انسان های فداکار هستند.

دکتر یاسین باوقار ادامه داد؛ جهادگران راهی با بصیرت همراه با آگاهی و مسئولیت پذیر و متعهدانه را در زندگی خود انتخاب کرده اند و به آن پای بند هستند و به این انتخاب خود مفتخر هستند چرا که گره گشایی از مشکلات مردم و خدمت به مردم را، راه و رسم شهدا می‌دانند و با کمترین امکانات در صعب العبور ترین مناطق حضور پیدا می‌کنند و به بهترین شیوه ارائه خدمت می کنند.

مسئول بسیج سازندگی هرمزگان گفت؛ تفکر و روحیه جهادی یک تفکر ناب و بی‌نظیر است تفکری که منافع دیگران را در نظر می‌گیرد آسایش و رفاه دیگران ارجحیت دارد تفکر جهادی و روحیه انقلابی چشم انداز توسعه و پیشرفت کشور را به دنبال دارد و با همین روحیه انقلابی و تفکر جهادی الحمدالله کشور به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده و به سمت موفقیت و پیشرفت در حال حرکت است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد؛ مجاهدت‌های مخلصانه و مومنانه و آگاهانه با تلاش جهادگران در سراسر کشور شکل می‌گیرد و به مرحله اجرا می رسد و در هر شرایطی این مجاهدت ها ادامه دارد و مردم عزیز و شریف از آن بهره مند می شوند‌.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.