چهارشنبه 1401/02/28 - 07:49
خبرگزاری فارس
استان هرمزگان …
سردار حزنی:

سپاه محرومیت‌زدایی را یک وظیفه اصلی برای خود می‌داند

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه گفت: محرومیت زدایی و مردم یاری مسؤولیت اصلی سپاه بخصوص در مناطق مرزی و محروم کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار ضیاالدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه  در سفر به هرمزگان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مأموریت اصلی و اساسی خود را دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امنیت پایدار ایران می‌داند.

وی با بیان این که محرومیت‌زدایی، مردم‌یاری ومردم نوازی در سراسر کشور و حتی در مناطق صعب العبور، مرزی و محروم کشور و مشارکت در پاره‌ای ازپروژه‌ها در سراسر کشور بخصوص در زمینه آب، ازدواج آسان و معیشت در همه نیروها در همه رده‌های سپاه یک مسؤولیت مهم ابلاغی است، گفت: تا به امروز نیز کارهای بزرگی در کشور انجام شده و موظفیم به همه کمک کنیم تا بستر خدمت در کشور به خوبی فراهم شود.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی کل سپاه تأکید کرد: باید آن قدر کار کنیم تا رضایت مردم عزیز، مستضعف و محروم استان را کسب کنیم.

حزنی همچنین از اهالی رسانه خواست تا مشکلات و موانع و گرفتاری‌های محرومان را به خوبی اطلاع رسانی کنید تا مسؤولان وظیفه خودشان را نسبت به این مردم انجام دهند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.