شنبه 1401/02/24 - 10:19
خبرگزاری فارس
استان هرمزگان
جهادگران؛

مناطق محروم رودان زیر چتر حمایت بسیج سازندگی

مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان گفت: گروه‌های جهادی نماد تلاش خداپسندانه در عرصه خدمت به مردم علی الخصوص ساکنین مناطق محروم هستند و عمل آنها الگوی کار مثبت و متعالی است از این گروه های جهادی با حضور در مناطق مختلف شهرستان این امر را نمایان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرگزاری فارس:محمد ماهری مسؤول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان اظهار داشت: فلسفه وجودی بسیج سازندگی و خدمت به مردم مخصوصاً خدمت به مردم ساکن در مناطق محروم است.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم در چهارمین روز از هفته بسیج سازندگی که به نام دام سالم ،غذای سالم، جامعه سالم نامگذاری شده است با همکاری شبکه دامپزشکی شهرستان رودان واکسیناسیون دام های روستای بشکار دان بخش مرکزی شهرستان رودان انجام شد.

ماهری افزود: برای حمایت از خانواده‌های نیازمند نیز ۲۰۰ بسته حمایتی در روستاهای بادا فشان، راهدار، سراب پایین و بالا، بر زرد، سیاه مغان، گرو سیاه و بشکاردان در نظر گرفته شده است که بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

روستای بشکاردان از روستاهای صعب العبور شهرستان رودان است که خدمات رسانی بسیج سازندگی سپاه ناحیه رودان در این منطقه رضایت اهالی این روستا را در پی داشته است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.