چهارشنبه 1401/02/21 - 08:26
خبرگزاری ایرنا
استان هرمزگان
هفته بسیج سازندگی؛

فرمانده سپاه قشم: بسیج سازندگی تبلور جوهره حرکت انقلاب اسلامی است

فرمانده سپاه قشم با بیان اینکه بسیج سازندگی تبلور جوهره حرکت انقلاب اسلامی جوانان ایران اسلامی است، گفت: این مجموعه توانسته با تفکر جهادی در عرصه‌های مورد نیاز و حساس انقلاب اسلامی همچون زدودن چهره محرومیت از مناطق محروم کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی گام های استوار و محکمی را بردارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان به نقل از خبرنگار ایرنا،  سرهنگ پاسدار حجت امیری کیا روز سه شنبه همایش جهادگران فاطمی(بسیج سازندگی) که در سالن همایش های شبکه بهداشت شهرستان قشم برگزار شد، اظهار داشت: ١٧ اردیبهشت سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌ عنوان نماد حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و مهم کشور است.

وی ادامه داد: امروز بسیج سازندگی با تعریف جدیدی از مدیریت جهادی در عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور، باحضور آگاهانه، تعیین‌کننده، متعهدانه و بابصیرت خود، نماد عزت، اقتدار، ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا،  سرهنگ پاسدار حجت امیری کیا روز سه شنبه همایش جهادگران فاطمی(بسیج سازندگی) که در سالن همایش های شبکه بهداشت شهرستان قشم برگزار شد، اظهار داشت: ١٧ اردیبهشت سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی است که به‌ عنوان نماد حرکت جهادی و محرومیت زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و مهم کشور است.  وی ادامه داد: امروز بسیج سازندگی با تعریف جدیدی از مدیریت جهادی در عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور، باحضور آگاهانه، تعیین‌کننده، متعهدانه و بابصیرت خود، نماد عزت، اقتدار، ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشته است.

 

فرمانده سپاه قشم توضیح داد: این مجموعه مومنان و انقلابی همچنان هوشمندانه در صحنه‌ خدمت رسانی به ملت با تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا، مجاهدت و تلاش مخلصانه داشته است تا روز به روز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر ناب جهادی این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) در بین جوانان ایران اسلامی باشیم.

سرهنگ پاسدار امیری کیا اضافه کرد: از تلاش‌های تمامی جهادگران بسیجی، مخلص و همیشه در صحنه به خصوص مجاهدت‌های جهادگران ولایت مدار شهرستان قشم که در عرصه های مختلف سازندگی و خدمات رسانی زحمات فراوانی کشیده و در مسیر رفع محرومیت قدم بر می دارید، صمیمانه قدردانی می کنم.

فرمانده سپاه قشم توضیح داد: این مجموعه مومنان و انقلابی همچنان هوشمندانه در صحنه‌ خدمت رسانی به ملت با تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا، مجاهدت و تلاش مخلصانه داشته است تا روز به روز شاهد گسترش فرهنگ و تفکر ناب جهادی این یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) در بین جوانان ایران اسلامی باشیم.  سرهنگ پاسدار امیری کیا اضافه کرد: از تلاش‌های تمامی جهادگران بسیجی، مخلص و همیشه در صحنه به خصوص مجاهدت‌های جهادگران ولایت مدار شهرستان قشم که در عرصه های مختلف سازندگی و خدمات رسانی زحمات فراوانی کشیده و در مسیر رفع محرومیت قدم بر می دارید، صمیمانه قدردانی می کنم.

۱۷ اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال ۱۳۷۹ است.

جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.