سه شنبه 1400/05/05 - 07:50 hormozgan-admin

ازدواج آسان باید در جامعه نهادینه شود

امام جمعه بندرعباس خواستار ایجاد زمینه ازدواج آسان در جامعه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان :

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان در مراسم پانزدهمین مرحله از رزمایش مواسات هرمزگان اظهارداشت: غدیر یک فرهنگ عظیم است 


وی افزود: ولایت فقیه امروزه شعاع و امتداد مکتب غدیر است و به واسطه غدیر امروزه جوامع مختلف متوجه پدیده نورانی دین شده و به آن تمایل نشان می دهند.


امام جمعه بندرعباس بیان کرد: علت توطئه ها و دسیسه های دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی ایران این است که جلوی توجه سایر ملت ها به این فرهنگ ناب را بگیرند و بساط زر و زور و تزویر برکنده شود لذا تمام قوای خود را بر علیه ولایت فقیه مسلح کرده اند.

عبادی زاده در بخش دیگری از صحبت هایش بیان کرد: ازدواج های پر خرج امروز به یکی مشکلات جامعه و عوامل ایجاد آسیب های اجتماعی تبدیل شده است و مانع می شود که زوج های جوان نتوانند به راحتی ازدواج کنند.


وی ادامه داد: فرهنگ ازدواج آسان باید در جامعه ترویج شود و این فرهنگ را بایستی از زندگی حضرت زهرا(س) و امیرالمومنین(ع) استخراج کرد.


امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: فرهنگ ازدواج آسان باید در جامعه نهادینه و همگانی شود و زمینه آن به وجود بیاید

به نقل از تابناک

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)