شنبه 1400/02/18 - 11:52 hormozgan-admin

بیانیه مجمع جهادگران استان هرمزگان به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی هرمزگان:

بسیج سازندگی برکات داشته است...این را در ردیف کارهای دیگر نمیشود قرارداد،این کار خیلی مهم است.من بر مسئله بسیج سازندگی تاکید میکنم.

مقام معظم رهبری

بسیج سازندگی سازندگی نهال نوپای تفکر انقلابی و نماد اتکا و اعتماد به جوانان با نگاه به داخل و استفاده ظرفیت های موجود اکنون به درخت تنومند انقلاب اسلامی مبدل گشته است و تلاش های صادقانه در عرصـه هـاي گونـاگون زمـاني و مكـاني  جامعـه و  تعامل با مـردم و نخبگـان ، از منـابع مهـم  پرتوافكني و نورافشاني صداقت و زيبايي است كه بر اهل نظر و عمـل، مبـرهن و آشـكار است.

اگر چه سطح حركت در سازندگي و محروميت زدايي از سطح خـرد شروع شد اما با خودباوري اين نيروي عظيم مردمـي و بـا اتّكـا بـه قـدرت لايـزال الهی، سازندگي و آباداني و در نتيجـه توسـعه ملـي كـشور درابعـادفرهنگـي،اجتمـاعي، سياسي و اقتصادي را به سطح بالاتري ارتقا داده است و انشاالله در پرتو همت والای جهادگران  اسـتقلال همـه جانبـه كـشور را بـه دنبـال خواهد داشت.
و اما بسیج سازندگی و جریان جهادی کشور به عنوان یک سرمایه کلان و پویای اجتماعی به دور از رقابت ها و کش و قوس های جريانات سياسي به تلاش همه جانبه خود در توزيع عادلانه  امکانات در کشور ادامه خواهد داد و با اتکا به اقشار مختلف بسيج و جوانان با فرهنگ و تفکر جهادي پاسدار ارزش های اوليه انقلاب خواهد بود و با همت و توانی مضاعف در خدمت رسانی به آحاد مردم محروم تلاش خواهد کرد و انشاالله ثمره این مجاهدت عظیم ریشه کنی فقر و محروميت خواهد بود.

مجمع جهادگران استان هرمزگان

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)