دوشنبه, 06/10/1399 - 20:12 hormozgan-admin
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

آغاز سومین‌مرحله‌ رزمایش‌کمک‌مومنانه ‌با‌ توزیع‌۲۲ هزار بسته‌معیشتی‌ در هرمزگان

سالاری گفت: ۲۲هزار بسته معیشتی درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در استان هرمزگان توزیع می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان هرمزگان؛ سردار اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در مراسم سومین  مرحله کمک مومنانه به مناسبت ماه محرم و صفر اظهار کرد: سنگ بنای رزمایش کمک مومنانه از لسان با برکت مقام معظم رهبری بنا شد و شاهدبرکات بسیاری در سطح کشور و استان هرمزگان بودیم .
وی با بیان اینکه در رزمایش همدلی و موسات کارهای بزرگی شکل گرفت، افزود: در این مرحله از ظرفیت های نهادهای انقلابی مانند کمیته امداد ،استان قدس رضوی و همه نهادهای دولتی و غیر دولتی ،خیرین و گروه‌های جهادی استفاده شد که مشارکت های چشمگیری داشتند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان عنوان کرد: ۲۲هزار بسته معیشتی درمرحله سوم رزمایش کمک مومنانه  در استان هرمزگان توزیع خواهد شد.
سالاری با بیان اینکه این ۲۲ هزار بسته معیشتی  در مقابل ۱۴ شهرستان استان هرمزگان بسیار ناچیز است، خاطرنشان کرد: در این مرحله به هر شهرستان حدود۲هزار بسته خواهد رسید که این  از حداقل هاست که کمک‌های مردم بیشتر از اینها بوده است.
وی با بیان اینکه تاکنون شش مرحله از این رزمایش با توزیع و بسته های  معیشتی در استان صورت گرفته است، تصریح کرد:  فاز پایانی این مرحله در اواخر ماه صفر و نزدیک به اربعین صورت می گیرد.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: بنا داریم حدود ۱۰ هزار لباس برای دانش آموزان نیازمند هرمزگان تهیه کنیم و به دست آنها برسانیم که در این مرحله حدود هزار دست لباس توزیع بین این افراد توزیع می شود.
سالاری خاطرنشان کرد: تعمیر یخچال و کولرگازی افرادی که به نوعی توانایی ندارندتا پرداخت بدهی های اقشار نیازمند  در این مرحله انجام شد.